Şifreniz yoksa boş bırakın.
Mirc İndir

Seven Kalpler

Seven Kalpler

Seven Kalpler

Herkezle Aran Buzula Bilir Bazılarının Kaybı İyi bile gelebilir Ama kendinle aran hep iyi olsun yeterki Kendinile aran bozulursa her şey bozulur asla unutma.

Yarınlar ne Getirir bilemeyiz.  Seven Kalpler Bildipimiz tek birşey var aslına bakarsan bulundupun o anı güzelligiyle mutlu yaşamaktır yarınları beklemeden yarınlara güvenmeden. yaşadıgın anın tadını çıkar çünkı o senın Hayatın ömrün birdaha asla ğeri gelmeyecek kıymetını bil.

Seven Kalpler

Seven Kalpler Biz ne olacağız  Diyorsunya hani bir gün olmayacağız hepsi bu kısacık bir hayat öyküsüydü bizimkisi usta bile sahneden iniyir bu hayatta çırak da değişen birşey yok.  Seven Kalpler Zaman bile bıktı bizden çünki herşeyi zamana bırakıyoruz bıktı ğerçekten hayat işte yarım yamalak kırık dokük bir yaşantıdan ibaret derme çatma  umutları kendimız kocaman umut etmeye çalışıyoruz hayat acımasız bir gerçektir.

Seven Kalpler

Seven Kalpler İki şekilde yaşanır hayat ya yaşadıgımız hertürlü olaya oturup üzülürüz  yada yaşadıgımızdan  öğrenmenız gerekeni öğrenip yoluna devam edersin 🙂 İnsanlar Gariptir sadece dert düşünmeyi sever hiç sevinçlerini düşünmezler Bu hep boyledir Sevği kendi derinliğini bilmez ayrılık vakti gelip çatana kadar.!  Seven kalpler e dair bişiler yazmaya çalıştım inşallah begenirsiniz…


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 05-02-2022

Kategori: Seven Kalpler

Görüntüleme: 313 Defa

Bir cevap bırakın.