Şifreniz yoksa boş bırakın.
Mirc İndir

Sohbet Bizde

Sohbet Bizde

Sohbet Bizde

Sohbet Bizde Sohbet bizde ! Muhabbet bizde Rakiplerle kapışırız Çenemiz çok çok Bütün qözler üstümüzde Çekemeyen çok çok Fiyakalı Mirc’imiz var Havamız çok çok İlgi bizde alaka bizde Sizde ne var ? Gelde Söyle Sohbet Bizde Gevezelik bizde Neşe bizde, eğlence bizde KentFM’le Ses qetirmesi bizde Sizde ne var haydi söyle Çakallarla kapışırız Bizi bilen çok çok Kaliteye karışırız Elitiz çok çok Zirveye de tırmanırız Rakibimiz yok yok Sohbet Bizde User bizde Sabır bizde Emek bizde E sizde ne var ? Sende Söyle Eğlenerek daldım söze, e selam verelim etrafımıza, biz söylüyoruz Kalite, Elit, ilgi alaka bizde, Çakallarla dans yine bizde Gevezelik desen fersah fersah, Radyo 10 numara 5 yıldız daha ne olsun… Gevezelik Sohbet Alemine hızlıca girdik, bilenlerin bilmeyenlerin dikkatini çektik. Senelerin Chat cı yeniden gelmiş dediler, biraz meraktan birazda dostane Sohbet alışverişinizden hatırımız olduğundan ziyaret ediyorlar.

Sohbet Bizde

Yeni marka yüzümüzle ve adımızla KentSohbet daha hızlı bir başlangıç yaptık. Bizlerle eskiden de yol alan ve yanlız bırakmayan Yönetimdeki değerli arkadaşlarımla tekrardan uzun yola girdik. Kemik kadromuz dışında bizleri tercih eden ve çalışmak isteyen değerli arkadaşları da aramıza katarak tam yol gidiyoruz. Hedefimiz belli Zirve’ ye tırmanmak, tecrübelerimizden yola çıkarak eskiden yaptığımız yanlışları yapmadan ilerliyoruz. Bir şeyleri başarmak için tökezlemek lazım, iki düşüp biraz yara darbe alıp tekrar ayağa kalmak lazım bizde bunları yaşadık. Ekip ruhumuz vardı Aileydik ama araya özel durumlar girdi. Sitemizi bir açıp bir kapadık, yanınızdayız sizinleyiz diyenlerden tabiri caizse kazık yedik.

Sohbet Bizde

Sohbet Bizim le olanlar kendi yerimi açacağım deyip ayrıldı, ayrılmasına ayrıldı ama yanında userlerimizi de götürerek darbe üstüne darbe oldu. Sitede sevgili yapan daha biz yokuz deyip çekildiler, kimisi de Sanalı noktalan dırıyo rum deyip tamamen bitirdi. Bizlerle yola devam eden bir kaç değerli arkadaşla tekrar Sil baştan Sohbet Bizde  adımızla aranıza geldik. Benim hep bir sözüm vardı sizlere, öncelikle biz huzurlu ortamda keyifli eğlenceli ve de kaliteli Sohbet edeceğiz ki gelen misafirlerimi zede bunu yansıtalım. Onu sizlere veremezsek bize gelin aramıza katılın demenin bir manası yok ki öncelikle bizim için Sizsiniz…

Sohbet Bizde

Sohbet Bizde Siteleri yazdığınız zaman yüzlerce karşınıza Siteler çıkıyor. Birine tıklayıp giriyorsunuz, ufaktan izliyorsunuz ortamı kafanız yatarsa keyif aldım ben bur dan diyorsanız kalıyorsunuz. Hepimiz kafamızın sardığı, muhabbetin koyu, eğlencenin olduğu yerleri tercih ediyoruz bu sizin içinde bizler içinde geçerli… Sizlere gelin bizlerle kalın diye ısrarcı gelmiyorum, sadece diyorum’ki, kaliteden ödün vermeden huzurlu Sohbet etmek istiyorsanız gelin bizleri bizde tanıyın. Uzaktan izlemeyin içimize girin, neyin ne olduğunu anlayarak, user imiz çok olsun diye rol kesmeden gerçek şeffaf yüzümüzle bizi bilin istiyorum.

Bunları size yaparız biz çok iyiyiz biz o neler vadediyoruz sizlere diye de abartmıyorum abartmamda neysek oyuz. Samimî yalınız, neşemizi de sizinle üzüntümüzü de sizinle yaparız. Sohbet Bizde, gevezelik bizde, kalite huzur ilgi alaka bizde, adresimizi yazıp gelmek de sizde Hoş ve esen kalın.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 06-11-2021

Kategori: Genel

Görüntüleme: 327 Defa

Bir cevap bırakın.