Şifreniz yoksa boş bırakın.
Mirc İndir

Cilve Sohbet

Cilve Sohbet

Cilve Sohbet

Cilve Sohbet kullanıcıları merhaba 2000 li senelerden bügünümüze kadar birçok yeniliklerle hep karşınızda olduk bundan sonrada  günden güne yeniliklerle karşınızada iddialı olacağız.  Cilve Sohbet  adı üstünde cilve li sohbet ortamıdır 🙂  google den gelen kullanıcılarla  tanışabilme sıcak sohbet edebilme imkanınız var yeterki cilve sohbet e giriş yapın cilve li dakikalarsizleri bekliyor.

Chat Odaları Cilve.Net Sohbet Beraberliği sohbet kullanıcıları 3 yıllık beraberlik ve siz değerli kullanıcılarına güzel bir ortam kurmaktan kaçınmadık Cilve ailesi olarak kullanıcılar buradan rahatlıkla girebilirler ve rahat keyifli sohbet edebilirler.

Cilve Sohbet

Cilve Sohbet

cilve sohbet ile nerde kalmıştık sloganımız bu günümüzde devam ediyor nerde kalmıştık cilve sohbet de kalmıştık 🙂 yeni diyecegim şudurki kentsohbet ailesi olarak sizleri cilve sohbet sohbet sayfamızda görmekden mutluluk duyacagımızı belirtmek istiyorum acele edin yeni aşklar edinmek icin dul bayanlarla tanışmanın tam zamanı cilve sohbet ile hoşca kalın. Cilve Sohbet kanallarımızda diğer kullanıcılarımız ile birlikte ortak bir konu belirleyebilir, kararlaştırdığınız konu üzerinde tartışabilirsiniz. Bu bağlamda hemfikir olduğunuz grup arkadaşları edinebilir, farklı fikir ve görüşlerde olan kullanıcılarımızla beyin fırtınası yapabilirsiniz. Cilve`de Chat yapmak çoğu zaman algılarda bir nickname ile sohbet odalarına giriş yaparak günlük arkadaşlıklar edinmek gibi bir iz bıraksa da aksine uzun yıllar süren dostlukların ve kurulan arkadaşlıkların da temelini atmaktadır. Özetle kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Siz değerli kullanıcılarımız neyi talep ederseniz biz sizlerin amaçları doğrultusunda gelişmeye ve değişmeye devam edeceğiz. Sohbet, muhabbet bir yere kadar biraz da ruhun gıdası olan müziğe ihtiyaç var! Diyen kullanıcılarımız için Radyo kanalımız 24 saat kesintisiz yayın hizmeti sunmaktadır. Her iki saatte bir yenilenen programlarımız, sizlerin tarzına hitap etmek adına 24 saat aktif tutulmaktadır. Geniş şarkı repartuarı ve hoş sohbetleriyle profesyonel DJ’lerimizle buluşmak üzere sizleri radyo kanalımıza bekleriz. Sohbet odalarına bağlandığınız andan itibaren radyolarınız aktif hale gelecektir. Programcı arkadaşlarımızdan istek parçalar yapabilir, sohbet ettiğiniz dostlarınıza armağan edebilirsiniz. Dilerseniz yetkili arkadaşlarımız ile diyaloğa geçerek sizler de birer DJ adayı olabilir, ekibimize katılarak programlarınızı tercihleriniz doğrultusunda sunabilirsiniz. ”İslami Oyun” botumuzun yönelttiği soruları cevaplayabilir, diğer kullanıcılarımız ile yarışabilirsiniz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 10-01-2021

Kategori: Genel

Görüntüleme: 299 Defa

Bir cevap bırakın.