sohbetgiris

Sohbet Saati

Temel olarak, KentSohbet bir tür sohbet ve flört web sitesidir. Aslında insanların çeşitli sohbet odalarına girebildikleri bir web sitesidir. Bu sohbet odalarından birkaçı, çeşitli konulara bağlı olarak Sohbet saatinin katılımcıları tarafından oluşturulur. Ayrıca cinsiyet ve bölgede tanımlanan sohbet odalarını bulabilir ve isteğinize göre bunlardan seçim yapabilirsiniz. Sohbet odasına girmek sitenin en çok vurgulanan özelliğidir. Ayrıca belirli kişilerle ve onlarla sohbetlerle karşılaşabilirsiniz. Böylece bireylerle daha olumlu bir anlamda bağlantı kurabilirsiniz.

sohbet e baglan

KentSohbet

Ücretsiz kayıt işlemini tamamlayarak Chathour’a girebilirsiniz. Ayrıca, tüm işlevlerini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz için herhangi bir aboneliğe yükseltmeniz gerekmez. Bu tür sohbet odası tabanlı siteler genellikle sosyal medya ağlarının ve akıllı telefon uygulamalarının yükselişinden önceki son 10 yıl boyunca kullanıldı. İnsanlar dünyanın her yerinden birbirleriyle iletişim kurmak için bu web sitelerine gittiler.  

Erişilebilirlik açısından, web’in insanlarla etkileşim kurmak için bir bağlantı olduğuna şüphe yok. Bununla birlikte, tüketicinin korunması (kayıtlı olsun ya da olmasın) zarar görmemelidir. Çok daha eğlenceli ve güvenilir bir tanışma web sitesi için avcılık beri Casual Arkadaş bölümüne göz atın.

Chat Hour, müşterilerine başkalarıyla iletişim kurmanın çeşitli yollarını sunmak için çeşitli gelişmeler kaydetti. Yine de, sayfa müşterileri için istikrarlı bir grup sağlayamıyor gibi görünüyor. Web sitesine izinsiz erişilebildiğinden ve insanlar yalnızca takma ad kullandığından, görevi kötüye kullanmak için daha kolay bir yer olacaktır. Bu durumda, ücretsiz çevrimiçi sohbet odalarına katılabileceğiniz ve sıkılmadan maksimum saatler geçirebileceğiniz popüler bir sohbet web sitesini KentSohbet.Com da düşünebilirsiniz . Bu web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın .

Ayrıca KentSohbet  gibi diğer sohbet siteleri gibi çalışır . Bu web sitelerinde, dünyanın her yerinden rastgele insanlarla sohbet etmenin ve sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bazı otantik sohbet odaları arıyorsanız, bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret edebilirsiniz.

KentSohbet mobile Uygulaması

Chathour’u mobil uygulama ağı aracılığıyla her yerde ve her zaman kullanmayı seveceksiniz. Uygulama Google Play ve Apple App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Mobil uygulama Sohbet Saati hem açık hem de kısa mesajlar vermek için tasarlanmıştır.   

Kullanılabilirlik ve teknoloji açısından, masaüstü sürümlerine göre, uygulama sürümünün kullanımı çok daha kolaydır. Chathour giriş mobil daha akıcı bir işlevsellik ve anlaşılır bir karakterdir.

 • Hem Android hem de ISO müşterileri için erişilebilir 
 • Google Play Store ve Apple App Store üzerinden ücretsiz yükleyin 
 • Kullanımı ve yönetimi basit 
 • Masaüstü sürümünden daha kolay

Çeşitli yenilikçi özelliklere sahip Chathour uygulamasına Android ve IOS sürümlerinde kolayca erişilebilir. Bu uygulamanın, mobil sohbetlere veya sohbet odası kişilerine metin mesajları gönderebileceğiniz mobil sürümümüzün yükseltilmiş sürümü olduğunu lütfen unutmayın.

Sohbet Saati Mobil giriş çok yeni işlevlere sahiptir.

 • En son resim küçük resim şablonlarını kullanarak sosyal sohbetlerde hızla arama yapın
 • Kısa mesaj aldığınızda kişisel zil sesleri, mesaj çubuğu güncellemeleri vb. Hakkında kendinizi bilgilendirin 
 • Sohbet geçmişinizi doğrudan gadget’ınıza alın 
 • Yeni erişilen sohbetlerin koleksiyonunu görüntüleyin 
 • Cinsiyet, yaş, etnik köken, bölge, arzu veya anadile göre sohbet etmek için kullanıcıları arayın 
 • Sohbet Saatinde kimlerin müsait olduğunu kontrol edin

Tam donanımlı sohbet odalarına tanık olmak ve web sitesinin deneyimini öğrenmek için masaüstü bilgisayarınıza gidin ve www.chathour.com web sitesini ziyaret edin.

Arkadaşlarınızla ve diğer ülkelerden insanlarla sohbet etmeye başlamak için şimdi Chathourmobile uygulamasına katılın. Arkadaş arıyorsanız ya da flört hedeflemeniz fark etmez. Herkes Sohbet Saatine katılabilir. Düz, homoseksüel, biseksüel ve gey sohbet edenlerin hepsi davetlidir.

KentSohbet`in Bazı Özel Özellikleri

KentSohbet Kayıt Süreci

Chathour’da oturum açmak çok uzun sürmez. Sohbet odalarına sadece birkaç dakika içinde girebilir veya birçok farklı kişiyle özel görüşmeler yapabilirsiniz. Ancak her şeyden önce, doğru ve geçerli bir e-posta adresinizin olması gerekir. Web sitesi, hesabınıza doğrulama anahtarını veya etkinleştirme bağlantısını e-postanızda verir ve daha sonra hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Ancak yine de kayıt olmadan diğer sohbet odalarına erişebilirsiniz. Bu durumda, konuk olarak katılacaksınız, ancak yalnızca sınırlı ücretsiz sohbet odalarına gireceksiniz.

 • Kolayca Erişilir
 • İsteğe bağlı kayıt işlemi
 • Hesap doğrulaması gerekiyor
 • 2 dakika içinde kendinizi kaydedin
 • Sohbet Saati

profil bilgisi

Sohbet Saati ile bir hesap oluşturmak eğlencelidir. Size hitap etmek için dört farklı bölüm var. İlk olarak, ırkınız, cinsiyetiniz, aradığınız şey, ilişkiniz ve web’i ne sıklıkta kullandığınız gibi bazı temel sorular vardır. Sonraki adınız, adınız, iletişim bilgileriniz, diğer sosyal medya profilleriniz ve ulaşabileceğiniz konumlar gibi kişisel bilgileriniz olacaktır. Üçüncüsü, kendinize veya kullanıcılarınızın hesabınıza gittiklerinde görmeleri için ihtiyaç duyduğunuz şeylere ilişkin garip açıklamalar içindir. En son kısım, söylemek ve paylaşmak isteyebileceğiniz fiziksel görünümünüz, ilgi alanlarınız, istekleriniz ve başarılarınız gibi diğer şeyler içindir.

Düzinelerce resim de yayınlayabilirsiniz, ancak ekran boyutu ve neleri içermemeleri gerektiği konusunda yönergeleri izlemeleri gerekir. Her fotoğraf gizli veya herkese açık olarak işaretlenebilir. Arkadaşlarınız kişisel fotoğraflarınızı görebilir ve tam tersi. Ayrıca, arkadaşlarınız paylaştığınız belirli bilgi parçalarına erişebilir. Herkes sadece bu özel bilgiyi görür.

Profilinizi ayrıntılı hale getirmek, diğer kullanıcılar arasında öne çıkmasını sağlamak için çok yararlı olabilir.
Sohbet Saati

 • Profiller hakkında bilgi halka açık değildir
 • Her seferinde düzenle 
 • Profil bilgileri sahibine kalmış 
 • Resim galerisi herkes tarafından görülebilir

Üyelere Başvurma

Sohbet Saati normal bir sohbet sitesi gibi gelebilir, ancak insanları uzaktan bir araya getirmenin çeşitli yollarını sunar. Bu yüzden bu forumu ve sohbet odalarını hemen misafir olarak girmek için en kolay yöntemi kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, sohbet odalarına yalnızca misafir veya kayıtlı olmayan bir kişi olarak erişmenize ve tartışma forumuna katılmanıza izin verilir, ancak kişisel mesaj gönderemezsiniz. Etkileşim fırsatlarınızı artırabilmek için bir hesap oluşturmanız gerekir. Nitelikli bir müşteri olarak, tüm chathourmobile uygulamasını kullanma avantajına sahipsiniz.

 • Ayrı sohbet odaları oluşturun veya bu odalara katılın 
 • Özel e-postalar ve kısa mesajlar gönderin
 • Hesap adlarını kullanarak tüm ziyaretçileri ve üyeleri arayın
 • Arkadaş istekleri gönderin veya onlarla bağlantı kurun

Çok sayıda sohbet odasına girmenin yanı sıra, en sevdiğiniz konuyla yeni bir sohbet odası da düzenleyebilir veya oluşturabilirsiniz. Ayrıca katılımcılara yaş, yer, cinsellik veya hesap adlarına göre doğrudan göz atabilirsiniz. Ayrıca, onlara e-posta ve mesaj gönderebilirsiniz. Ve her gün sadece 5 istek gönderebilirsiniz. Yine de en sevdiğiniz hesaplar olarak 50 hesap koyabilirsiniz. Chathour gerçekten de iyi bir online randevu deneyimine yol açabilir.

Sohbet Odası Oluşturun

Web sitesi TalkwithStrangers sohbet odaları gibi romantizm, seks, ilişkiler, iş, ilgi alanları, inançlar vb.Gibi çeşitli temalarla erişilebilen çok sayıda Chathour sohbet odası bulunmaktadır . Bu tematik sohbet odaları, Chat Hour üyeleri tarafından inşa edilir. Bu web sitesi, en sevdiğiniz konuyla bir sohbet odası oluşturmanıza izin verir. Hatta herkese açık veya özel olarak sınıflandırabilirsiniz.

Çevrimiçi Arkadaşlık Neden Daha İyi?

İlişkiler söz konusu olduğunda geleneksel yolu izleyebilir veya çevrimiçi buluşmaya gidebilirsiniz. Bununla birlikte, her ikisi de güzel ve hem avantajları hem de dezavantajları var. Ancak, çevrimiçi buluşmanın geleneksel buluşmadan çok daha güvenli bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

Nedenini sormak? Aşağıda, çevrimiçi buluşmanın geleneksel buluşmaya göre avantaj kazanmasının bazı yolları bulunmaktadır:

1 – Çok daha güvenli

Anneniz internetin hoş olmayan ve tehlikeli bir yer olduğunu iddia edebilir, ancak dünya aslında çok daha zararlı. İyi bir insan gibi davranan tüyler ürpertici bir yalancıyı dolaştığınızı düşünün. İnternet randevusunda, tamamen kaldırarak ondan uzaklaşabilirsiniz. Bilgilerinizin ve araştırmalarınızın çoğu onunla paylaşılmadığından. Ancak, gerçek dünya durumunda, başınız belada.

O sadece aynı noktada kalarak dünyanızı cehenneme çevirecektir. Böyle tehlikeli biriyle başa çıkma düşüncesi bile, gerçekte, korkutucu. Bu nedenle, bir sohbet forumunda, bir sicko ile gerçekte bir ilişki kurmaktan ziyade toplam bir yabancıyla tanışmak daha kolaydır.

2 – Düşünmek için yeterli zaman bulabilirsin

Zihniyetiniz tamamen oluşmadan ve bağlantı kesinlikle sizin için doğru olmadan bir süre çevrimdışı olabilirsiniz. Gerçekten birinden bir şeyleri düşünmenize izin vermesini istemenize gerek yok, sadece istediğiniz alanı ve zamanı seçebilirsiniz.

4 – Ayrılık Kolay

Tamam, adamla tanıştın ve sonra seni aldattığını keşfettin, gerçek ve kararlı bir ilişkiye veya başka bir şeye hazır değilsin, o zaman kolayca bölünebilirsin. Ama bu gerçekte üzücü bir şey. Bu, geçmesi zor olabilecek birçok endişe ve duygu içerir.

Muhtemelen umursadığınız bir şeye geri dönme zorbalığınız da olabilir. Bununla birlikte, online randevu karşılaştırıldığında daha yumuşak kopukluklar sunuyor. Ayrıntıyı yazılı olarak ifade etmek çok daha kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, gerçekten zihninizde neler olduğunu anlatan ayrıntılı bir uyuşturucu yazı yazmak için bir saat ayırmaktır. Bir internet iddiası ortaya çıktığında bile, standart kalp atışları senaryosunda gelişen durum çok daha az acı verir.

5 – Çalışma alanınız olarak kullanabilirsiniz

Flört sık sık sinir bozucu olur. Özellikle oyuna yeni katıldığınızda ya da uzun bir süre sonra geri döndüğünüzde. Bunu ele almak için akıllı bir yöntem, başlangıçta internet randevu şansınızı denemektir. Gerçek hayatta insanlarla karşılaşmak zorunda kalmayacaksınız, bu da sizi daha memnun hissettirdi. İnsanların hangi geleneksel soruları sorduğunu, ne tür insanların olduğunu ve daha birçok şeyi daha iyi anlarsınız.

Bir tartışmaya girmek ve samimi olma kavramında rahatlamak için biraz fazla iyi olduğunuzda, o zaman gerçek dünyaya çıkıp başkalarıyla karşılaşmalısınız. Bu şekilde, gerçek dünyadaki toplantınıza giderseniz, tamamen kafanız karışmaz.

6 – Para harcamaya gerek yok

Açıkçası, yıkıcı olduğu kanıtlanan toplantılara ne kadar para harcadınız? Önemli miktarda olmalı. İlk olarak, oraya ulaşmak ve daha sonra yiyeceklere daha fazla para harcamak için çok para yatırmanız gerekiyor. 

Haklı çıkarmak için yeterince iyi değil. Online randevu için, daha hızlı bir yol taşımaktır. Yapmanız gereken internet erişimini telafi etmeniz yeterlidir. Sonra akşam yemeğinde ziyaret etmeye değer olup olmadığına karar verir ve oradan alırsınız. Aslında, bu şekilde, sadece birkaç tanesiyle gidip tarihlere yatırım yaparsınız.

7 – Benzer fikirlere sahip insanlar 

Yabancılarla tanışmak istemiyorsanız, genellikle kör tarihlere gidersiniz. Bu gerçekten diğer bireyin kim olduğu, ne istediği ve ihtiyaç duyduğu vb hakkında hiçbir fikriniz olmadığı anlamına gelir. Bununla birlikte, çevrimiçi buluşma söz konusu olduğunda, birçok kişinin ayrıntılı bilgilerinden seçim yapmanız gerekir.

Farklı profillere bakabilir ve ardından güçlü eşleşmeler olacağını düşündüğünüzü seçebilirsiniz. Son derece benzer hobileri ve ilgi alanları olan veya daha ilginç görünümleri olan normal insanlar. Bu, geleneksel buluşmada alamadığınız gerçek bir kabul edilebilir seçenektir. 

8 – Diğer insanları tamamen anlayın 

Gerçeklikle çıkmaya başladığınızda durum hakkında çok düşünmeye başlarsınız. Kokusundan, görünüşünden, giysilerinden, pozisyonundan, vücut duruşundan pek çok yöne. Aynı şekilde, kişi sizi daima gözlemler. Bu alakasız yönlere odaklandığınızda, bazen en büyük anlaşma konuşmasına ve birbirinizi tanımaya çalışmak için fazla rahatsız oluyorsunuz.

Arkadaşlık internete döndüğünüzde bu sorun oluşmaz. Kişiden kişiye etkileşime girmeye çalışıyorsunuz. Bu kişiyi gerçekten anlamalı ve onu gerçekten tanıyabileceğinizden daha fazla anlamalısınız.

9 – Rahat ve rahat olun

Gerçekten gelecekteki bazı romantik ortaklarla yüz yüze iletişim kurduğunuzda şartlar tüküreceksiniz. Bu sizi tedirgin edebilir ve sonunda dağılmaya başlayabilirsiniz. Bireyler tanışma sitelerinde olduğunda ortaya çıkmaz. Rahat ve rahat olduğunuzda, rahat kalarak cevap verebilirsiniz. Bu işlev, rastgele rastgele insanlarla sosyal olarak rahat olmayan yalnız insanlar için son derece yararlıdır.

Sohbet Saati

Ne söyleyeceğiniz veya ne düşüneceğiniz hakkında düşünmek için çok fazla zaman harcamazsınız? Dijital olarak işler çok daha pürüzsüz. Sevgi, içine atmaktan ziyade geleneksel standartlar temelinde kurulur. Bu, tüm tanışma olayını çok daha kolay hale getirir.

Yorum Bırak