sohbetgiris

Nasıl arkadaş edinilir

Nasıl arkadaş edinilir

Nasıl arkadaş edinilir
Kullanıcılar bize düzenli olarak siteye geri dönmelerinin nedenlerinden birinin sohbet etmek ve yeni arkadaşlar edinmek olduğunu söylüyor. Kabaca söylemek gerekirse, herkes sohbet etmek istemiyor çünkü cilveli hissediyorlar!

Nasıl arkadaş edinilir

Bazen takılmak ve bir şeyler hakkında konuşmak istersiniz . Filmler, gruplar, dün gece Walking Dead’in o uçurum bölümü .

Ya da belki de hayata dair farklı bir bakış açısına ihtiyacınız vardır. Bir yabancı, yaşadığınız bir sorun hakkında tamamen nesnel bir fikir edinmek için mükemmeldir.

Nasıl arkadaş edinilir

Sonuç olarak, bazen sadece yeni bir arkadaşa arayabilirsin !
İşte KentSohbet’de Arkadaş Edinme Sitesidir
Gerçekten çok basit. Kendiniz iyi bir arkadaş olun!

Nasıl arkadaş edinilir

Birini etkilemenin en kolay yolu, önce onları yerleştirmektir. Sohbet etmek için akıllı bir schtick’e ihtiyacınız yok. Farkına varamayabilirsiniz ama bu sizin hakkınızda konuşmayı gerçekleştirir. Bunun yerine, sohbet ettiğiniz

Nasıl arkadaş edinilir

KentSohbet`e odaklanın.
Sorular sor. Bu, sohbet ortağınıza kiminle ve ne yaptıklarıyla ilgini göstermenin başka bir yoludur. Süslü olmaya gerek yok. Basit bir “Gününüz nasıl gidiyor?” Veya “Ne yapıyorsunuz?” Sonra, oradan ne olduğuna bakın.
Cevapları dinleyin. İyi bir dinleyici ol. Sohbet ortağınızın söylediklerine yanıt vererek dinlediğinizi gösterin. Gerçekten gibi kelimeler mi? Bana daha fazlasını anlat ? Sıralamakta sorun yok: =). İnsanları açmaya teşvik edebilir. Ama unutmayın: saldırgan olma . Gerçekten konuşmak isteseler bile, insanların size açılma konusunda kendinden emin olmaları zaman alabilir.

Nasıl arkadaş edinilir


İyimser ve arkadaş canlısı olun. Bu, daha önce söylediğimizle çelişkili gelebilir. Değil! Kimse Bay Grumble Socks ile konuşmak istemiyor. Bir tuhaflığa ulaşmak ve sizi rahatsız eden veya sizin için gerçekten önemli olan bir şeyi paylaşmak isteseniz bile, rant veya sızlanmamaya çalışın. Bu da bizi bir sonraki ipucumuza götürüyor …
Mizah anlayışı var! KentSohbet’te oyuncu olmanın ne kadar önemli olduğunu vurgulayamayız. İnsanları güldürmek, iyi hissettirmek ve sizinle sohbet etmek istemek iyidir. Partinin hayatı ve ruhu olmak zorunda değilsin. Ama hayat berbatsa, bu konuda bir mizah duygusu yaşayın.

Yorum Bırak