241Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sohbet Kuralları

Sohbet Kuralları

Kentsohbet.com Seslisohbet Sitesi Kuralları Ve Üyelik Sözleşmesi
1.Kent Sohbet Odalarında yöneticilerimize ve tüm Chat Odaları içerisinde Bulunan Kişilere Karşı Türkiye Cumhuriyeti Anayasaları Sevgi ve Saygı Çerçevesi içerisinde Davranmalısınız.
2.Kentsohbet.com Sesli Sohbet Odalarımızda Görüşme Yaparken Küfür Hakaret ve Kişisel Haklara Karşı Saygısız bir Tutum içerisinde Olmak Kesinlikle Yasaktır.
3.Www.Kentsohbet.com Sesli Kameralı Seviyeli Sohbet Sitesi ortamında Herhangi bir Durum bir Olay Karşısında Site Yöneticilerine Ulaşarak istek ve Şikayetlerinizi Bildirmeniz Halinde Gerekli olan işlem Tarafımızca Yapılıcaktır.
4.Kentsohbet.com Seviyeli Sesli Chat Odalarında Kullanıcılar Arasında Sosyal Medya hesapları ve Telefon Bilgisi Vermek Kesinlikle Yasaktır.
5.Kent Sohbet Sitemiz içerisinde Reklam ve Flood Yapmak Kesinlikle Yasaktır.
6.Kent Sohbet Sitesi içerisinde Bulunan Kullanıcıları Kamera, Mikrofon vs. Uygulamalarda Zorlamak Kesinlikle Yasaktır. Kişi Kendi isteği Doğrultusunda Haraket Etmelidir.
7.Kentsohbet.com Sesli Site Platformu içerisinde Alt yetkili Üst yetkilinin Komutlarına Saygı Göstermelidir.
8.Sesli Sitemiz içerisinde Üst Yetkili Alt Yetkiliye Komut Kullanamaz.
9.Sohbet Sitemiz içerisinde Gereksiz Komut KullanmaK Yasaktır.
10.Chat Sitemiz içerisinde Din Dil irk Ayrımı Yapmak Yasaktır.
11.Kentsohbet.com Üyelik Bilgileriniz Kurucu Tarafından Görunmektedir.
12.Kentsohbet.com Üyelik Bilgileriniz Gizli Kalıcaktır.
13.Kentsohbet.com Üyelik Bilgileriniz Bir Başkası Tarafından Göruntulendiğini Tespit Etmeniz Halinde Yasal Haklarınızı Kullanabilirsiniz.
14.Kentsohbet.com Üyelik Sözleşmeniz Seslisohbet Sitesi Kuralları Dışına Çıkmanız Halinde Kurucu Tarafından Tek Taraflı Tarafından Fesh Edilebilir.
15.Kentsohbet.com Sesli Site Kurallarına Aykırı Davranış icerisine Girildiğinde WwW.KentSohbet.com Sesli Site Kurucusu Tarafından Hakkınızda Yasal Dava Acılabilir.
16.Kentsohbet.com Sesli Sitemize Üyelik Yaptıgınız Şifreniz Sizden Başka Kişi veya Kişilerce Kullanılması Yasaktır.
17.Kentsohbet.com Sesli Chat Sitemize Üyelik Yaptıgınız Şifre ile Sohbet Chat Sitemize Verilecek Zarardan Sifre Sahibi Sorumludur.
18.KentSohbet.Com Sesli Sohbet Sitemize Üye Oldugunuz E-Mail Adresiniz Güncel Olmak Zorundadır.Aksi Taktirde Atıgımız Tüm e-Mail den Sizler sorumlusunuz.
WwW.Kentsohbet.com SesliChat SesliSohbet Odalarımızda bütün bu kurallara uyulduğu zaman Sesli sohbet sitemizin bütün hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

19 Şub 2018 377 Görüntüleme

YORUMLAR

YORUM YAP


Yorumu Gönder

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0543 381 29 54
+